Sex

Krásná učitelka zneužívala žáka (13). Lechtivé SMS našla matka

Krásná učitelka zneužívala žáka (13). Lechtivé SMS našla matka
Zdroj: Policie

Skandál hýbe základní školou Las Brisas Academy ve městě Goodyear v americkém státě Arizona. Policisté zatkli sedmadvacetiletou učitelku Brittany Zamoraovou. Podezřívají ji, že se pravidelně oddávala sexu s teprve třináctiletým studentem. Ten možná nebyl jedinou obětí chlípné učitelky.

Na to, že mladá učitelka se s jejím synem nevěnuje jen látce v osnovách, přišla matka třináctiletého studenta. V synově telefonu našla zprávy, které jasně naznačovaly, že učitelka má s jejím synem sexuální poměr.

Když se matka obrátila na školu, tak ta hned předala případ policii. Zamoraovou ve čtvrtek zatkli. Žena pracovala jako učitelka na základní škole Las Brisas Academy. Učila šestou třídu, tedy děti ve věku 11 a 12 let.

"Ačkoliv nám zákony o ochraně osobnosti nedovolují komentovat osobní záležitosti zaměstnanců, učinili jsme kroky, abychom studenty od této zaměstnankyně oddělili a nahlásili jsme případ policii," citoval list Daily Mirror zřizovatele školy.

Podle policejní mluvčí Lisy Kurtisové z policejního oddělení města Goodyear je možné, že učitelka měla poměr s více studenty. "Je to součástí vyšetřování. Nemůžeme to vyloučit," řekla Kurtisová. Sex se studentem měla mít učitelka opakovaně ve škole i mimo ni.

Související obsah

"Důležité je, aby rodiče věděli, co jejich děti dělají na svém telefonu a na sociálních sítích a měli přehled, s kým jsou v kontaktu," dodala mluvčí.

Mladá učitelka se přitom teprve před třemi roky vdala za svou lásku ze střední školy. S manželem Danielem jsou spolu od šestnácti. "Potkali jsme se na prvním pracovním pohovoru. Přišli jsme do budovy ve stejnou chvíli. Hned jsme si padli do oka," prozradil před lety Daniel. Oba práci dostali.

Související obsah

"Začali jsme si vyprávět příběhy, našli jsme v tom druhém úžasné kvality a hned se stali nejlepšími přáteli. Zjistili jsme, že chodíme na stejnou střední školu, tak jsme od té chvíle byli nerozluční. Chodili jsme na stejné hodiny, vyměňovali si poznámky, chodili spolu na obědy. Netrvalo to dlouho a ten krásný vztah rozkvetl," vzpomínal manžel chlípné učitelky.

Po Brittaniině promoci si pro ní Daniel připravil romantické překvapení. Vzal ji na společný seskok padákem. Když oba dopadli zpět na zem, požádal ji o ruku. Jestli teď jejich vztah vydrží odhalení, že mu žena byla nevěrná, a to navíc ještě s teprve třináctiletým studentem, ukáže jen čas.

vbo, TN.cz

K tématu Sex

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz