Sex

Krásná učitelka svedla žáka (15). Podle soudu to nemohl odmítnout

Krásná učitelka svedla žáka (15). Podle soudu to nemohl odmítnout
Zdroj: Metropolitní policie Londýn

Anglický soud v pátek odsoudil na 16 měsíců vězení třiadvacetiletou bývalou učitelku Alice McBreartyovou. Žena měla na začátku roku nejméně 7x svést teprve patnáctiletého studenta. K činu se u soudu přiznala.

"Užívala jste si sexuální poměr s patnáctiletým dítětem!" vyčetla McBreartyové soudkyně Sheelagn Canavanová. "Beru, že s tím souhlasil, ale který patnáctiletý kluk by odmítl tak atraktivní nabídku?" dodala soudkyně, která krásnou učitelku odsoudila.

Žena se u soudu přiznala, že s patnáctiletým žákem, jehož totožnost úřady tají, měla sex sedmkrát. U soudu zaznělo, že si spolu užívali ve třídě, v hotelu, třikrát v domě jejích rodičů, v autě odsouzené ženy. Jednou také vyzvedla chlapce doma, odvezla ho do prázdné garáže a tam mu dala dárek k narozeninám - orální sex.

Vztah se studentem navázala sama učitelka začátkem letošního roku. Chlapci začala psát na sociální sítě a požádala ho o telefonní číslo. Pak dostal jejich vztah sexuální rozměr. Její kolegové byli tím, že si jsou se studentem blízcí, znepokojeni. Byl to ale chlapcův otec, kdo se začátkem května obrátil na policii. Ta McBreartyovou 8. května zatkla.

Související obsah

Učitelce ani žákovi ale nešlo jen o sex. "Byli si blízcí a vypadalo to, že jsou do sebe bláznivě zamilovaní. Mluvili o společné budoucnosti. On se cítil speciální a líbilo se mu to. Brala ho do olympijského parku, chodili na procházky, na jídlo," popsala podle listu Daily Mail jejich vztah prokurátorka.

"Měla jste ho chránit a pomoci mu učinit ta správná rozhodnutí. Místo toho jste mu pomohla učinit ta špatná," vyčetla McBreartyové soudkyně, která ji odsoudila k 16 měsícům vězení. Nejenže chlapec byl jejím studentem, sex je v Anglii legální až od 16 let.

Její advokátka Emma Shaftonová McBreartyovou bránila, že přechod z univerzity do školství pro ni byl těžký, žena měla učit předměty, které sama příliš neovládala a místo s kolegy si rozuměla spíše se studenty. Pro dívku ze slušné rodiny je to pád až na samé dno. Ve školství přirozeně skončila a jediná práce, kterou se ji podařilo získat, je doručování zásilek pro internetový obchod Amazon.
 

vbo, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz