Znásilnění

Šest mužů mělo v Praze znásilnit turistku! Zadržela je policie

Policie prošetřuje hromadné znásilnění v apartmánu v centru Prahy. Šest mladíků mělo sexuálně zneužít dívku, která se s jedním z mužů seznámila v baru. Všichni účastníci jsou podle policie cizinci. Kriminalisté muže zadrželi, probíhají výslechy.

Ke znásilnění mělo dojít v hostelu v Náprstkově ulici v noci na pondělí. "Ráno kolem sedmé hodiny jsme dostali oznámení, že v apartmánu šest turistů znásilnilo turistku," uvedl pro agenturu Aktu.cz policejní mluvčí Jan Daněk.

Dívka se měla s jedním z mužů seznámit v baru v centru Prahy. Poté se prý domluvili, že spolu odejdou k němu na pokoj, pak se ale vše zvrhlo. "Následně muž přivedl dalších pět svých kamarádů a mělo dojít ke znásilnění," doplnil Daněk.

Související obsah

Další podrobnosti zatím policie sdělovat nechtěla. "Okolnosti celé události nyní prošetřují kriminalisté prvního policejního obvodu. Všech šest mužů, kteří jsou ročníky narození 1994 až 1998, policisté zadrželi," uzavřel mluvčí.

Podle agentury Aktu.cz probíhají v současné době výslechy šesti cizinců, dívka se musela podrobit zdravotním vyšetřením. Majitelka hostelu se k případu odmítla vyjádřit s tím, že kvůli policejnímu vyšetřování ani nic komentovat nemůže.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz