Jiří Pomeje

Pomeje po rozchodu s manželkou šokoval: "Nechte mě umřít!"

Jiří Pomeje je na dně! Přestože překonal rakovinu, přeje si prý zemřít. Řekl to novinářům před hospodou, kde teď tráví veškerý volný čas. Manželka Andrea ho totiž vyhodila z domu, údajně jí došla trpělivost s jeho závislostí na alkoholu.

Bývalého herce a producenta Jiřího Pomeje našli novináři ve čtvrtek odpoledne v hospodě nedaleko jeho domu. Jen několik hodin předtím vyšlo najevo, že se rozešel s manželkou Andreou. Jirka podle ní nadměrně pije a měl by se léčit z alkoholismu.

Pomeje si ale zřejmě z jejích slov příliš nevzal. Hostinec nechal dokonce uzavřít pro veřejnost, a tak se uvnitř skrýval jen bývalý producent a několik jeho kamarádů. S novináři Pomeje mluvit odmítl a pokusil se o zoufalý útěk.

Reportér TV Nova ho pak našel u zadních dveří do hospody, jak se dobývá zpět dovnitř. Bylo ale zamčeno, a tak se Jirka konečně uvolil rozchod se ženou okomentovat. Místo optimistického přístupu, s nímž prošel celou léčbu rakoviny hrtanu, ale ukázal, že je opravdu na dně.

Podívejte se na reportáž z Tevizních novin:

 

"Chci říct jednu jedinou věc. Nechte mě umřít. Nechte mě v klidu umřít, já už nic nechci," prohlásil Pomeje. Na otázky, kde bude bydlet, jak si s manželkou podělí majetek a kdo se bude starat o malou dceru, odpovědět odmítl.

Související obsah

Nařčení, že by byl alkoholik, se Pomeje vysmál. "Piju jako každej normální chlap. Schovával jsem se tam," přiznal novinářům. "Nechte mě normálně v klidu umřít, je mi padesát tři, čau," dodal a otočil se k odchodu.

Pomeje stíhá v poslední době rána za ranou. Rozchod s manželkou přišel poté, co mu lékaři diagnostikovali rakovinu hrtanu a musel na operaci, kvůli které téměř přišel o hlas. Jenže zatímco zákeřnou nemoc, zdá se, překonal, odchod od rodiny může být poslední kapkou...

ČTĚTE TAKÉ:

Je váš vztah ZRALÝ NA ROZCHOD?
Říká vám TYHLE VĚTY? Dejte si pozor, ve vzduchu visí ROZCHOD

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz