Hubnutí

Při evakuaci zabral celý vrtulník! Přimělo ho to zhubnout 148 kilo

Při evakuaci zabral celý vrtulník! Přimělo ho to zhubnout 148 kilo
Zdroj: facebook

Až když v jeho rodném městě vypukl požár, získal Tony motivaci zhubnout. Kromě něj se totiž do vrtulníku, který obyvatele evakuoval, už nikdo nevešel, a tak museli ostatní počkat, až se letoun vrátí. To byla pomyslná poslední kapka, aby Tony za dva roky úžasně zhubl.

Tony Bussey z kanadského Fort McMurray vážil v roce 2016 otřesných 247 kilo. Jeho váha způsobila komplikace v evakuaci, když nedaleko města vypukl lesní požár. Tony totiž zabral celý vrtulník, a tak nemohl do bezpečí přepravit nikoho dalšího.

"Vědomí, že lidé museli zůstat v ohrožení déle, protože já jsem byl moc velký na to, aby vedle mě někdo seděl, mělo na mě obrovský dopad," uvedl Kanaďan pro zpravodajský portál Yahoo. Váha ho trápila už delší dobu a neměl prý žádnou radost ze života.

Po osudném požáru se Tony rozhodl změnit svůj život. Hned druhý den se vydal na procházku, přestože pro něj byla chůze bolestivá. "Došel mi dech, i když jsem šel jen k autu," přiznal. Začal tedy s pětiminutovými vycházkami, které postupně prodlužoval.

Zároveň začal Tony jíst zdravěji. Přestal s fast foody, hotovkami, sladkostmi, dramaticky omezil i limonády, těstoviny či cukr. Místo toho si navykl na zeleninu, maso na přírodno a ovoce. Po šesté večer už nejedl a kávu pil černou namísto se třemi cukry a třemi smetánkami.

Související obsah

A zabralo to! "Moje váha se prostě začala klesat," prohlásil Tony. Za dva roky zhubnul 148 kilo, je z něj svalovec a hlavně se cítí lépe. "Je to skvělý pocit, cítím se uvolněný. Když jste tak tlustí, nepřijde den, kdy byste si nepřáli být někým jiným. Konečně jím jsem," uzavřel Tony.

epa, TN.cz

K tématu Hubnutí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz