Trik

Jednoduchý trik pomáhá hubnout. Nejde o jídlo ani cvičení!

Jednoduchý trik pomáhá hubnout. Nejde o jídlo ani cvičení!
Zdroj: Thinkstockphotos

Diety, cvičení, změny denního režimu. Pokud se rozhodnete zhubnout, musíte často udělat drastické a hodně bolestivé změny, abyste dosáhli cíle. Přitom existuje jednoduchý trik, který vám shazování kil dokáže velmi usnadnit.

A nejlepší je, že tenhle fígl se nijak netýká toho, co jíte, nenutí vás více cvičit a ani vám nezabere čas a nezasáhne do vašeho rozpočtu.

Neznamená to ovšem, že zhubnete lusknutím prstů nebo díky jedinému zázračnému přípravku/přístroji. Tvrdá dřina je potřeba tak jako tak, navzdory některým reklamám a teleshoppingům.

Ale vážně existuje jednoduchý trik, který podle průzkumu spolku Weight Watchers (Hlídači váhy) zařídí, že lidé, kteří hubnou, jsou ve svém snažení úspěšnější než ti, kteří tenhle fígl neznají a nepoužívají, píše Daily Mirror.


Související obsah

A o co tedy jde? Stačí na internetu pravidelně zveřejňovat statusy o tom, jak hubnete. Výzkum totiž ukázal, že lidé, kteří si vedou takovýto dietní deníček, čerpají energii z pozitivních komentářů svých známých, přátel a rodinných příslušníků a díky tomu hubnou snáz než "sólisté".

Více než polovina účastníků výzkumu uvedla, že podpora dalších lidí pro ně byla zásadní při změně stravovacích návyků.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz