Policejní pes

Legendární policejní pes Bond jde do důchodu. Dojemné VIDEO

Pražští policisté smutní. Před týdnem se totiž museli rozloučit se služebním psem Bondem, který jim pomáhal sedm let. Veterán si teď bude užívat zasloužilého důchodu u svého psovoda.

"Díky své práci a povaze se stal mezi kolegy takovou malou a velmi oblíbenou celebritou, a možná tak trochu i legendou v řadách pražské policie," vzdávají muži zákona hold spolehlivému čtyřnohému parťákovi.

U příležitosti Bondova odchodu do "penze" policisté uveřejnili i video, kde o již brzy desetiletém belgickém ovčákovi s láskou mluví jeho psovod Pavel Matoušek.

"Bond už je policejní důchodce, který byl 6. dubna vyřazen a nyní si bude užívat zaslouženého odpočinku u mě doma na zahradě s mojí rodinou, která ho ostatně miluje," vypráví psovod.


Související obsah

Bond začal u policie sloužit v roce 2011, za tu dobu absolvoval desítky až stovky zásahů, při nichž dohlížel na pořádek při demonstracích, stopoval prchající pachatele či hledal nelegální "kontraband".

"Bond je výjimečný pes, mnohokrát mi dokázal, že se na něj můžu spolehnout. A podobně to vnímala i řada kolegů," dme se pýchou jeho psovod.


pez, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz