Lístek

Koncert Rolling Stones: Desítky až stovky lidí dostaly falešné lístky!

Velmi nemilé překvapení čekalo na některé návštěvníky čtvrtečního koncertu Rolling Stones v pražských Letňanech. Když si tam chtěli na internetu koupené vstupenky vyměnit za elektronické náramky nutné ke vstupu do areálu, zjistili, že jsou neplatné. Oběťmi podvodu se mohly stát stovky lidí, případem se už zabývá policie.

Na koncert podle odhadů vyrazilo 50 tisíc lidí, některým ale při příchodu do areálu pořádně zamrzl úsměv na rtech. Třeba manželé ze Slovenska lístky kupovali přes internetovou aukci. A to za vyšší cenu, než byla stanovená pořadatelem - 6600 korun.

K lístku měl dorazit i čipový náramek, na který se do areálu vpouštělo a kterým se platila útrata. Komu nedorazil domů, měl si ho vyzvednout přímo v Letňanech. Jenže právě tam řada lidí zjistila, že lístek neplatí. "Nám bylo řečeno, že naši objednávku evidují, ale náramek nám nemohou dát, protože objednávka je neplatná," stěžovali si návštěvníci.

Související obsah

Neplatné lístky mohly přes internet koupit stovky lidí - především cizinců. Trestních oznámení má zatím policie několik. Další fanoušky, kteří měli stejný stejný problém, vyzývá, aby se přihlásili. "V současné době je celá událost prošetřována pro podezření z trestného činu podvod," sdělil mluvčí policie Jan Rybanský.

Organizátoři nakonec pustili na koncert i ty, kteří měli neplatný lístek. Doporučení, jak se podobným problémům vyhnout, je jediné. Vstupenky kupovat vždy přes oficiální distributory.

Ondřej Špalek/ lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz