Zahraničí

Češi na koupališti ohlásili krádež řízků, směje se jim celé Slovensko

Češi na koupališti ohlásili krádež řízků, směje se jim celé Slovensko
Zdroj: Policie SR

Kuriózní případ řeší policisté na Slovensku. Manželský pár z Česka ohlásil na koupališti v Podhájské u Nitry, že jim někdo z deky ukradl oběd. Ztraceným řízkům se teď směje celé Slovensko.

Policisté u našich východních sousedů v rámci preventivní akce vyrazili na koupaliště. Lidem radí, aby si hlídali věci. Speciálně doklady a mobily aby nenechávali bez dozoru na dece ani v autě. V známém středisku Podhájska v Nitranském kraji se setkali s kuriózním případem. „Manželský pár z České republiky nám oznámil, že jim někdo ukradl z deky řízky, které si přinesli k obědu ve chvíli, kdy byli v bazénu,“ popsali policisté v tiskové zprávě.

Slovenští policisté kuriózní případ zveřejnili na sociální síti a strhli tím lavinu posměšných komentářů na typické chování Čechů na dovolených. „Češi zůstali bez řízků? Hádám, že jsou hladoví dodnes,“ směje se Elena J. Na to oponuje Braňo Š., podle kterého měli v ledvince určitě ještě rohlíky namazané paštikou. „To mě ani nepřekvapuje, že zmizelé řízky jsou schopní řešit bratři z Česka,“ dodává další diskutér.

Související obsah

Někteří se ale českého páru zastávají a hlavně by je zajímalo, jak policie případ vyřešila. To už ale slovenské policejní prezídium nezmiňuje.

Češi jsou na Slovensku nejčastějšími zahraničními návštěvníky. Podle statistiky Slovenské agentury pro cestovní ruch tvoří přibližně 35 % všech turistů. Následují Poláci, Němci, Maďaři, Rakušané a Britové.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠÍLENÉ: Žena si šla zaplavat do bazénu. Po chvíli museli všichni ven a bazén kvůli ní vypustili!

VIDEO: Muž se sklouzl na tobogánu. Po jeho přistání zůstali návštěvníci bazénu v obrovském šoku!

tbc, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz