Dělník

Dělník nedostal plat, tak sedl do bagru a zničil pět nových domů!

Dělník nedostal plat, tak sedl do bagru a zničil pět nových domů!
Zdroj: Profimedia

Jako po výbuchu bomby nebo silném zemětřesení to teď vypadá v malém městečku Buntingford, asi 60 kilometrů severně od Londýna. Rumunský dělník tu v sobotu sedl do bagru a totálně zdemoloval pět nových domů, do kterých se za pár týdnů měli stěhovat noví majitelé.

A důvod šíleného řádění? Daniel Neagu podle britského Sunu zděšeným svědkům, kteří se báli, že jejich domy jsou další na řadě, vysvětlil, že jejich domovy jsou v bezpečí a že mu jde jen o bungalovy, které pomáhal stavět. Prý totiž nedostal výplatu.

Dělník se podle svědků během demolování zdí smál, vše si fotil a vůbec vypadal, že se náramně baví. Škoda na čtyřech novostavbách se podle odhadů vyšplhá až na čtyři miliony liber (asi 115 milionů korun).

Související obsah

Když pro běsnícího likvidátora přijeli policisté, muž byl úplně klidný a při zatýkání nedělal žádné problémy. Jeho nyní už bývalí kolegové ovšem vztek a rozhořčení nijak neskrývají - mají totiž strach, že kvůli jeho výlevu právě přišli o práci.

Na scéně zkázy se už samozřejmě pohybují kromě policejních vyšetřovatelů i stavební experti, kteří zjišťují, jestli bude možné poničené domy opravit, či zda se budou muset bungalovy strhnout a postavit úplně od nuly.

ČTĚTE TAKÉ:

První práce? Nenechte se sebou zametat
TEST: Jste pomstychtiví?

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz