Bití

Ženu znásilnil před synem a zmlátil! I tak grázla zachraňovala

Ženu znásilnil před synem a zmlátil! I tak grázla zachraňovala
Zdroj: facebook

Partner ji několik hodin mlátil, navíc také znásilnil před malým synem. Přesto se Jade Rosbothamová ze Skotska později snažila partnera oživit, když si sáhl na život. Promluvila, aby varovala další ženy, které žijí v problematických vztazích s agresivními partnery.

Jade si peklem prošla na začátku minulého týdne. Otec jejího dítěte Nikolas Pirrie krátce předtím opustil brány vězení, kde skončil poté, co partnerku loni zmlátil tyčí od činky.

Pirrie se na Jade podle jejích slov vrhl jako smyslů zbavený, začal ji mlátit a kopat. Bití podle ní trvalo tři hodiny, minimálně dvakrát při něm upadla do bezvědomí, píše britský Mirror.

"V obýváku máme schody do patra. On se postavil, chytil se zábradlí a používal ho jako oporu, aby po mně mohl vší silou skákat. Nevážím ani 50 kilo, Nikolas měl metrák," popsala jeden z hrůzných detailů napadená mladá Skotka.

Související obsah

Partner se jí také údajně pokoušel palci vypíchnout oči. V jednu chvíli se Jade povedlo utéct do patra a zamknout se v koupelně. Jenže Pirrie vykopl dveře a utrpení začalo nanovo.

Násilník vše "korunoval" tím, že mladou ženu znásilnil před jejich společným synkem. Pak odešel do přízemí, kde ho Jade o několik minut později našla bezvládného, protože si sáhl na život. Navzdory tomu, čím vším si právě prošla, se Pirrieho pokusila oživit, ale už mu nedokázala pomoci.

Z anonymity vystoupila kvůli tomu, aby varovala další ženy, které zůstávají ve vztahu s násilnickými partnery. "Nemusíte s nimi zůstávat, pomoc existuje, jen musíte toho chlapa opustit po prvním napadení," apeluje nyní Jade na další ženy.

Vztah mezi ní a Nikolasem Pirriem přitom začal v roce 2016 idylicky. Dali se dohromady poté, co je seznámili kamarádi. Tehdy bylo jemu 26, Jade o osm let méně.

Související obsah

Jenže Pirrie brzo ukázal svou pravou tvář a loni v únoru na Jade poprvé vztáhl ruku. Intenzita bití postupně rostla a kulminovala na konci loňského května, kdy agresor partnerku zmlátil už zmíněnou tyčí od činky. Navíc v té době byla Jade těhotná.

Následovalo zatčení násilníka, vyšetřování a rozsudek soudu, po němž letos v březnu Pirrie skončil za mřížemi. Po propuštění se vypravil za Jade, která se mezitím odstěhovala do vedlejšího města a podrobil ji třem hodinám pekla.

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz