APLIKACE TN.CZ
Premiér

Mladík hodil po premiérovi vejce. Netrefil, zasáhla ochranka!

Mladík hodil po premiérovi vejce. Netrefil, zasáhla ochranka!
Zdroj: Profimedia

Předvolební akce nazvaná Sousedské večeře měla ve čtvrtek večer na pražském Pankráci hodně divoký konec. Jeden z přítomných totiž po premiérovi Andreji Babišovi hodil vejce a vzápětí skončil na policejní stanici.

Předseda vlády po 20. hodině zrovna dával rozhovor, když náhle přiletělo vejce a Babiše jen těsně minulo. O incidentu informoval portál Seznamzprávy.

Mladík ovšem vzápětí nejspíš hodu litoval - Babišova policejní ochranka totiž zareagovala bleskově a dotyčného vzápětí zpacifikovala. Pak "útočník" putoval na policejní stanici.

Související obsah

Incident pro TN.cz potvrdila mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. "Osmadvacetiletý muž skončil na místní policejní služebně, kde probíhají další úkony jako je zajištění svědků celé události," řekla krátce před 22. hodinou. Později doplnila, že mladík byl opilý a že policisté vše vyhodnotili jako přestupek.

Andrej Babiš přitom není zdaleka jediný politik, který musel čelit vaječnému útoku. bohaté zkušenosti má například bývalý premiér a předseda ČSSD Jiří Paroubek nebo prezident Miloš Zeman.

pez, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz