Přepadení

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu

V Liberci dopoledne dopadli 33letého muže, který měl s nožem v ruce loupit v kasinu u Kolosea, odkud si odnesl desítky tisíc. V Mladé Boleslavi zase jiný muž, opět s nožem, zaútočil na barmanky v herně. Jednu z nich dokonce pořezal a o dva dny později se tam vrátil znovu. I toho už policisté mají.

Muž měl podle policie tolik drzosti, že vyloupil stejnou hernu v Mladé Boleslavi hned dvakrát po sobě. Poprvé zaútočil v neděli. S nožem v ruce vyhrožoval barmance a sebral jí nejenom tržbu, ale i peněženku a tři kartony cigaret.

Když se mu druhá z žen pokusila zabránit v útěku, povalil ji a pořezal na krku. Sotva si ženy oddechly, tentýž lupič je přepadl znovu, a to o dva dny později. Odešel s 15 tisíci korunami.

Peníze si ale užíval jen čtyři hodiny. "Poté ho zatkla zásahová jednotka v Praze a eskortovala zpět do Mladé Boleslavi," popsala policejní mluvčí Lucie Nováková. Muž teď stanul před soudem, který rozhoduje o jeho vzetí do vazby.

Související obsah

V Liberci se podařilo v pátek kolem jedenácté dopoledne dopadnout dalšího lupiče, který měl také s nožem v ruce přepadnout hned několik heren. Scénář byl prakticky stejný jako v Mladé Boleslavi.

A svůj osud si muž trochu i vyvěštil, když se snažil servírku přesvědčit, aby pro něj měla pochopení. "Víš, že já teďka dostanu tak 15 let, protože jsem úplně v p*deli z toho," říkal ženě. Policie mu slibuje o něco méně, hrozí mu trest vězení na dva roky až deset let.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz