Přepadení

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu

V Liberci dopoledne dopadli 33letého muže, který měl s nožem v ruce loupit v kasinu u Kolosea, odkud si odnesl desítky tisíc. V Mladé Boleslavi zase jiný muž, opět s nožem, zaútočil na barmanky v herně. Jednu z nich dokonce pořezal a o dva dny později se tam vrátil znovu. I toho už policisté mají.

Muž měl podle policie tolik drzosti, že vyloupil stejnou hernu v Mladé Boleslavi hned dvakrát po sobě. Poprvé zaútočil v neděli. S nožem v ruce vyhrožoval barmance a sebral jí nejenom tržbu, ale i peněženku a tři kartony cigaret.

Když se mu druhá z žen pokusila zabránit v útěku, povalil ji a pořezal na krku. Sotva si ženy oddechly, tentýž lupič je přepadl znovu, a to o dva dny později. Odešel s 15 tisíci korunami.

Peníze si ale užíval jen čtyři hodiny. "Poté ho zatkla zásahová jednotka v Praze a eskortovala zpět do Mladé Boleslavi," popsala policejní mluvčí Lucie Nováková. Muž teď stanul před soudem, který rozhoduje o jeho vzetí do vazby.

Související obsah

V Liberci se podařilo v pátek kolem jedenácté dopoledne dopadnout dalšího lupiče, který měl také s nožem v ruce přepadnout hned několik heren. Scénář byl prakticky stejný jako v Mladé Boleslavi.

A svůj osud si muž trochu i vyvěštil, když se snažil servírku přesvědčit, aby pro něj měla pochopení. "Víš, že já teďka dostanu tak 15 let, protože jsem úplně v p*deli z toho," říkal ženě. Policie mu slibuje o něco méně, hrozí mu trest vězení na dva roky až deset let.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz