Zajímavosti

Zpěvačka Sinéad O'Connor opět šokovala: "Bílí lidé jsou nechutní!"

Zpěvačka Sinéad O'Connor opět šokovala: "Bílí lidé jsou nechutní!"

Kontroverzní irská zpěvačka Sinéad O'Connor, která minulý měsíc konvertovala k islámu, opět pobouřila veřejnost svými příspěvky na Twitteru. Napsala, že nechce s bílými lidmi už nikdy trávit čas, protože jsou nechutní.

Jeden šok za druhým způsobuje svým fanouškům zpěvačka nově přejmenovaná na Šuhádu Davitt. Jméno si změnila poté, co na konci října konvertovala k islámu. Od té doby se na sociálních sítích rojí příspěvky, na kterými nejednomu člověku zůstává rozum stát.

V úterý se na jejím profilu na Twitteru objevil obzvlášť urážlivý příspěvek, který haní všechny nemuslimy. "Je mi to hrozně líto. To, co se chystám říct, je něco tak rasistického, že mě nikdy dřív nenapadlo, že by moje duše mohla něco takového cítit. Ale upřímně - už nikdy nechci trávit čas s bílými lidmi (pokud tak nazýváme nemuslimy). Ani na chvilku a z žádného důvodu. Jsou nechutní," napsala zpěvačka.

Tento příspěvek poté obohatila o další kontroverzní výroky. "Zajímalo by mě, jestli mi to Twitter smaže, i když lidem jako je Trump nebo Milbank dovoluje šířit satanistickou špínu i v mé zemi. Odpusťte mi. Někdy i Pán potřebuje někoho, kdo za něj udělá špinavou práci," napsala.

Kritiku zpěvačka obdržela i od samotných muslimů. "My muslimové nepodporujeme tuhle nenávist k našim sousedům. Islám nás učí respektovat a být laskaví k lidem jiného vyznání. A co se těch bílých lidí týče - Bosňané jsou bílí a většina z nich vyznává islám," napsal jeden z uživatelů na Twitteru pod její příspěvek.

Související obsah

Sineád dlouhodobě trpí psychickými problémy, kvůli kterým byla v minulosti několikrát hospitalizovaná, a dokonce se i pokusila o sebevraždu. Se svou rodinou se nestýká - ani se svými dvěma syny, které jí sociálka odebrala kvůli psychickým potížím a neschopnosti se o své děti postarat.
 

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Píše se na Deník.cz