Domácí

Žáka základní školy chytil amok! Zdemoloval dveře i školní lavice

Žáka základní školy chytil amok! Zdemoloval dveře i školní lavice
Zdroj: Profimedia

Zážitek opravdu "k nezaplacení" prožili učitelé a žáci jedné ze základních škol na Chrudimsku. Jednoho z žáků tam popadl obrovský vztek a v záchvatu agrese zdemoloval dveře, lavice, zeď a podlahu.

Žák se opravdu nevybíravým způsobem snažil nejprve dostat na dívčí záchody. Na toaletách vykopl dveře takovým způsobem, že panty zůstaly viset na zárubni.

Proč se chtěl na dámskou toaletu malý agresor dobýt, není jasné. Vyražené dveře dámských záchodků mu však nestačily, možná ho snad ještě víc rozlítily. Cestou zpět do třídy rozkopal další dveře, ve třídě následně zdemoloval pět lavic. A pokračoval dál.

"U školní židle poškodil opěradlo a sedák a u dalších dvou sedák odřel. Poškodil zeď, prorazil linoleum a po několika kopech do dveří poškodil dveře učebny," sdělila výčet škod policejní mluvčí Eva Maturová.

Škody na školním majetku byly vyčísleny na více než 14 tisíc korun. Podle Maturové však policie víc k případu sdělit nemůže, a to z důvodu chlapcova nízkého věku. Stejně tak se nejspíš nedozvíme důvod chlapcovy agrese.

Související obsah

Za své výlevy však školák potrestán nebude. Případ malého vzteklouna byl policií nyní odložen. Prý z důvodu, že byl chlapec podle odborníka v době běsnění nepříčetný. Jestli mu však byly nařízeny například konzultace u psychologa, policie sdělit nechtěla.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz