Vybržďovač

Reportéři vypátrali vybržďovače z Bíliny. Musela přijet policie

Reportérům televize Nova se podařilo vypátrat řidiče, který na trase z Bíliny do Mostu několikrát agresivně vybrzdil vozidlo jedoucí za ním. K vysvětlení celé situace, za kterou byl obviněn z obecného ohrožení, se postavil podobně, jako ke zvládání agresivního chování za volantem. Reportéra televize Nova odbyl a jeho syn na štáb přivolal policii.

Kdekdo by čekal pokoru, kajícnost a třeba i omluvu. Místo toho se 42letý Tomáš V. zachoval podobně jako nedávno na silnici z Bíliny do Mostu. Před štábem utíkal a k incidentu, kdy čtvrt hodiny vybržďoval jiný vůz, a dokonce se před ním otočil na čtyřproudové silnici přes ruční brzdu, nic říct nechtěl.

Sdílní nebyli ani jeho rodinní příslušníci. "Běžte do prd*le," řekla příbuzná muže obviněného z obecného ohrožení za velmi riskantní chování na silnici. Jeho syn přivolal na štáb policisty, ti ale žádný přestupek nezjistili a po chvíli odjeli.

Dvaačtyřicetiletý muž z Chomutova před dvěma týdny agresivně vybržďoval vozidlo kvůli předchozímu, naprosto banálnímu incidentu. Jeho útoky trvaly déle než čtvrt hodiny a zastavila je až policejní hlídka.

Související obsah

"Ta agresivita je značná, nejedná se snad ani o afekt. Takový člověk by rozhodně měl projít lékařským a psychologickým vyšetřením a řidičský průkaz je otázka zvážení," uvedl pro TV Nova psycholog Slavomír Fischer.

Policisté tento týden muže obvinili. Za obecné ohrožení mu hrozí až osmileté vězení.

vbo, Martin Kočárek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Vybržďovač

Důležité Události

Píše se na Deník.cz