Domácí

Rodinný dům byl během chvíle v plamenech, škoda je až 600 tisíc!

Rodinný dům byl během chvíle v plamenech, škoda je až 600 tisíc!
Zdroj: HZS Plzeňský kraj

Náročný zásah za sebou mají plzeňští hasiči, kteří v pondělí v noci vyjížděli do Plané - Svahů k požáru rodinného domu. V domě naštěstí nikdo nebyl, hasiči z budovy vynesli propanbutanové lahve. Předběžně byla škoda vyčíslena na 600 tisíc korun.

Tísňová linka přijala hlášení o požáru v Plané - Svahy krátce před 21. hodinou v noci na úterý. Na místo okamžitě vyrazilo větší množství hasičských jednotek.

"K požáru vyjeli hasiči ze stanic Tachov, Stříbro, JSDH Stříbro, JSDH Chodová Planá, JSDH Planá, JSDH Černošín," uvedl mluvčí plzeňských hasičů Petr Poncar.

Hořet začalo podle všeho v kotelně domu, plameny se šířily velmi rychle. "V době příjezdu jednotek byl již v plném rozsahu," doplnil Poncar.

Požár se rozšířil i do neobydleného podkroví. V domě v tu chvíli naštěstí nikdo nebyl, hasiči tak nemuseli bojovat o lidské životy.

Související obsah

"Hasiči vynesli čtyři propan butanové lahve. Nasazeno bylo pět proudů," přiblížil okolnosti zásahu Poncar. Proč začalo v rodinném domě hořet, ukáže až další vyšetřování. Předběžná škoda byla odhadnuta na 600 tisíc korun.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz