Nestydatost

Malý penis a nápadně povislá varlata! Policie hledá zvrhlíka

Malý penis a nápadně povislá varlata! Policie hledá zvrhlíka
Zdroj: Thinkstockphotos

Při odpolední vycházce vyděsil britskou studentku obtloustlý muž, který si před ní začal masturbovat. Policie z North Yorkshire nyní pátrá po muži s "malým penisem a nápadně povislými varlaty".

Na odpolední vycházku dlouho nezapomene britská dívka. Dvacetiletá studentka se v neděli ve čtvrt na dvě odpoledne vydala do ulic britského Yorku. Na místě stranou většiny pohledů však na ni již číhal obtloustlý muž, který jí připravil nehezkou podívanou.

Před studentku se postavil polonahý a s kalhoty u kotníků začal dráždit své ohanbí. Znechucená dívka urychleně odešla a incident okamžitě ohlásila policii. Muž se podle informací strážců zákona na místě zdržel asi pět minut a poté scénu rovněž opustil.

Související obsah


Svými mužnými proporcemi ovšem zvrhlík studentku příliš neoslnil. "Podle popisu měl muž malý penis s nápadně povislými varlaty," sdělila policie podle portálu The Mirror. Asi 35 a 45 let starý muž má bledou pokožku, minimum ochlupení a nadváhu. Měří asi 180 centimetrů. Nyní po něm pátrají britští policisté.

rod, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz