Znásilnění

Muž v Budějovicích zneužil malou školačku! Obětí mohlo být i víc

Muž v Budějovicích zneužil malou školačku! Obětí mohlo být i víc
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Policisté z Českých Budějovic vyšetřují sexuální napadení malé dívky. Ta chodí teprve na první stupeň základní školy. Policisté sice zatím nemají informace, že by muž svůj útok opakoval, ale nevylučují to a hledají svědky a případné další oběti. Muž jezdil v zeleném peugeotu 206.

"Od středy prověřují kriminalisté v Českých Budějovicích sexuální útok, jehož obětí je nezletilá dívka, žákyně prvního stupně základní školy. Je možné, že pachatel zaútočil nebo se zaútočit pokusil i v dalších případech, o kterých policie dosud neví," prozradil mluvčí jihočeských policistů Jiří Matzner.

Policisté se domnívají, že muž pravděpodobně jezdil v zeleném vozidle značky Peugeot 206. Další informace nemohou policisté s ohledem na věk oběti zveřejňovat.

Ještě týž den se jim ale podařilo podezřelého muže zadržet. Od útoku do zatčení uplynulo jen několik hodin. Policisté zajistili i vůz, v němž muž jezdil. Kriminalisté avizovali, že budou žádat, aby soud muže poslal do vazby.

Související obsah

"Policie nemá žádné další útoky hlášeny, proto jsou všechna svědectví v této souvislosti důležitá," dodal mluvčí jihočeských policistů Matzner. Svědci se mohou přihlásit na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně.

Muž se podle policistů pohyboval v takovémto voze:

Zdroj: Policie
vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz