Domácí

Uzavřené nádraží lidem komplikuje život! Autobusy zátěž nezvládají

Od pondělí začaly pro Brno velké komplikace. Roční uzavření vlakového nádraží pro dvě třetiny spojů způsobilo přeplnění autobusů, které situaci nezvládaly. Lidé se tak nemohli dostat do práce.

Obrovský problém zažívají lidé, kteří využívají brněnskou dopravu. Jelikož zde bylo uzavřeno nádraží pro dvě třetiny spojů, musejí cestující místo vlaků využívat autobusy. Ty jsou však většinou přeplněné.

Lidé se tak nemohou dostat do práce a nabírají zpozdění. Na redakci TN.cz se obrátil jeden z čtenářů, který doufá, že se špatná situace začne řešit a doprava bude posílena.

Související obsah

Naštěstí měl muž během cesty do práce štěstí, že se dostal do přeplněného autobusu. Ostatní cestující však museli zůstat na zastávce a měli smůlu. 

Lidé si také při cestě v autobusech stěžovali, že už nemohou přestoupit na další spoje kvůli zpoždění. Někteří i přebíhali koleje, aby mohli nastoupit na spoje z jiných stran.

Od pondělího rána čekali na každém rohu na cestující asistenti, aby jim pomohli s jejich cestou. Také byla vybudována provizorní čekárna. Uzavření dvou třetiny spojů by mělo trvat rok.

Podívejte se na reportáž z Poledních televizních novin:

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz