Krimi

Velký zvrat v případu nehody Jana Kočky ml.: V jeho těle našli drogy

Policie zveřejnila výsledky toxikologického zkoumání a přišla se šokujícím výsledkem. V těle zesnulého Jana Kočky mladšího byly objeveny drogy i velké množství alkoholu. Obě návykové látky měly podíl na smrtelné nehodě, při které vyhasly dva mladé životy.

Kriminalisté mají několik týdnů od tragické nehody výsledky pitvy zahynulého řidiče Mercedesu. "V těle zesnulého řidiče bylo v rámci pitvy nalezeno značné množství alkoholu i výskyt psychotropních látek," uvedl mluvčí středočeské policie Pavel Truxa.

Dva dny zpátky policie překvalifikovala nehodu Jana Kočky mladšího jako obecné ohrožení.

Související obsah

"Řidič osobního auta jel nejprve po dálnici D11 ve směru na Hradec Králové, sjel na 35. kilometru. Na tom samém místě se následně na dálnici vrátil," popsala na konci září nehodu pro TN.cz policejní mluvčí Martina Fejfarová. V protisměru ujel Jan Kočka mladší celé dva kilometry, než se srazil s protijedoucím kamionem.

Související obsah


Velkou pozornost kromě nehody samotné vyvolal o dva týdny později i okázalý pohřeb v centru Prahy, kde smuteční průvod dočasně omezil dopravu. Matka zesnulého řidiče kamionu však opulentní pohřeb odsoudila.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz