Domácí

První miminko roku 2019! V Písku se narodil nádherný chlapeček

První děťátko letošního roku se narodilo minutu po půlnoci a jmenuje se Tomáš. Tomášek přišel na svět v nemocnici v Písku, váží 3,7 kilogramů a měří 51 centimetrů. Porod proběhl bez komplikací.

Prvním miminkem roku 2019 se může pyšnit nemocnice v jihočeském Písku. Je jím chlapeček jménem Tomáš a narodil se pouhou minutu po přelomu roku. Po porodu vážil 3700 gramů a měřil 51 centimetrů.

Související obsah

Tomášek se narodil přirozenou cestou, rodil ho primář tamějšího oddělení. Maminka letošního prvního dítěte je prvorodička. U porodu byl přítomný i tatínek. Maminka i dítě jsou v pořádku.

Rozhovor se šťastnou maminkou uvidíte v 19.30 v Televizních novinách na Nově.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Krátká zpráva

Kvůli těžbě v dolu Turow zaplatí Poláci 500 tisíc eur denně

Polsko bude muset kvůli Turowu platit penále 500 tisíc eur denně. Soudní dvůr EU tak vyhověl české stížnosti. Hnědouhelný důl, který měla polská vláda podle EU dávno zavřít, stále funguje kousek od českých hranic. Polská strana nerespektovala předběžné rozhodnutí o přerušení těžby z května. Vyplývá to z tiskové zprávy soudu.

Píše se na Deník.cz