Zajímavosti

O2 mění tarify! Tohle nově nabízí svým zákazníkům. PŘEHLED

O2 mění tarify! Tohle nově nabízí svým zákazníkům. PŘEHLED
Zdroj: Getty Images

Společnost O2 přichází na trh s novými tarify FREE, které jsou určeny pro nové i stávající zákazníky. Benefitem nových tarifů je především velký objem dat. Zákazníci, kteří se společností podepíší smlouvu na dva roky, dostanou za výhodné ceny dat dvojnásobek.

Doposud mohli zákazníci mobilního operátora O2 využít tarify O2 Data. Ty přišly vhod především těm uživatelům, kteří mobilní telefon využívali primárně na surfování po internetu, streamování a komunikaci přes aplikace vyžadující datové připojení. Tarify zákazníci mohli využít i pro notebooky nebo tablety.

Nyní O2 přichází s novými tarify FREE, fungovat budou od února. Stávající zákazníci mohou na tarif FREE přejít ze svého současného tarifu. Data uvedená v tabulce zákazníci dostanou, pokud s operátorem podepíší smlouvu na dva roky. Výjimkou je tarif FREE Mini, což je pouze přejmenovaný tarif O2 60.

Naopak pokud si zákazník zřídí tarif na dobu určitou bez smlouvy, data dostane poloviční. Zájemci mohou společně s tarifem FREE využít také bonus ve výši až čtyři tisíce korun na nový telefon. Samozřejmostí pak je roaming v EU zdarma.

Základní tarif FREE Mini za 349 Kč měsíčně nabízí zákazníkům neomezené volání a SMS do sítě O2, 60 minut do ostatních sítí a službu Spotify Premium na tři měsíce zdarma. Internet je zde základní, měsíčně může zákazník využít 50 MB. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců se zde data nezdvojnásobí, rozdíl je pouze v ceně. Bez závazku zákazník místo 349 Kč zaplatí 499 Kč.

Související obsah

Tarif FREE Modrý nabízí neomezené SMS a volání do všech sítí a 500 MB internetu měsíčně. Zákazník si jej může pořídit za 499 Kč, bez závazku za 649 Kč - objem dat ale bude pouze 250 MB. Za 749 Kč se závazkem si může zájemce zřídit tarif FREE Bronzový. Oproti FREE Modrému tarifu dostane ještě 3 GB internetu a Spotify Premium na tři měsíce zdarma. Bez závazku za něj dáte 899 Kč měsíčně, dostanete 1,5 GB.

Neomezené volání, SMS do všech sítí a tříměsíční předplatné Spotify nabízí také tarif FREE Stříbrný za 849 Kč měsíčně. Zákazník zde může využít 6 GB internetu a k již zmíněným výhodám navíc ještě 50 Kč měsíčně do O2 knihovny. Bez dvouleté smlouvy vás vyjde na 999 Kč, objem dat je ale znovu poloviční.

Pro nejnáročnější zákazníky O2 je určen tarif FREE Platinový. Ten nabízí kromě datového objemu 60 GB i 600 minut mezinárodního volání po celém světě a 1 GB dat v 87 světových zemích mimo EU, dále pak všechny výhody zmíněné u předchozích tarifů. Cena tarifu FREE Platinový je s dvouletou smlouvou 2 499 Kč měsíčně, bez ní 2 649 Kč - znovu s polovičním objemem dat.

Vylepšen je i tarif FREE Zlatý, 300 volných minut nyní mohou zákazníci využít pro telefonáty do celého světa, ne jen do vybraných zemí. Zákazník jej pořídí za 1 199 Kč měsíčně, bez závazku pak za 1 349 Kč, dostane ale jen 6 GB dat.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz