Snídaňové štěně

Snídaně s Novou má nové štěně! Jméno mu vyberete vy. ANKETA

Do pátku mají diváci Snídaně s Novou čas rozhodnout, jak se bude jmenovat "snídaňové štěně 2", tedy pes, jehož první krůčky mohou sledovat v ranní show TV Nova. Do užšího výběru postoupilo šest jmen. Jak se štěně bude jmenovat, rozhodnete v hlasování na TN.cz!

Olly, Ocar, Orri, Ozzy, Ox, nebo Obelix. Jedno z těchto šesti jmen vyberou diváci TV Nova a čtenáři TN.cz pro štěně, jehož výcvik v policejního psa budou sledovat ve Snídani s Novou. První "snídaňové štěně" Sunnyho sledovali diváci rok a půl.

Během této doby se z malého psíka stal dospělý asistenční pes, kterého si v přímém přenosu převzala rodina Moravcových z Prahy. Sunny dělá společníka jejich synům Oliverovi a Denisovi, kteří mají poruchu autistického spektra.

Nové snídaňové štěně se narodilo před několika týdny fence německého ovčáka Nase v chovné stanici v Prackovicích nad Labem. Otcem je vlčák Aaron ze Suché.

Související obsah

Nasa porodila dvě holčičky a šest chlapečků. Psovod z Hradce Králové, kde bude pejsek vyrůstat, cvičit a nakonec i sloužit, si psíka teprve vybere.

Policisté ale měli jeden požadavek. "Jméno musí vždy začínat na písmeno O," sdělila policejní mluvčí Lenka Sikorová.

Hlasovat o svém favoritovi můžete na TN.cz až do pátku.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz