Nehoda

Nehody uzavřely dálnice v Česku. Stály D6 u Sokolova i D10 u Prahy

Hned několik nehod uzavřelo v úterý ráno dálnice v Česku. Kvůli srážce pěti aut policisté odkláněli dopravu na dálnici D6 u Sokolova. Uzavřená byla také dálnice D10 u Prahy, kde se srazila dodávka s nákladním autem.

Sněžení stojí za nehodou pěti aut na dálnici D6 u Nového Sedla na Sokolovsku. "Na rychlostní silnici D6 ve směru z Karlových Varů na Sokolov došlo na 136. kilometru k dopravní nehodě několika osobních automobilů," uvedla policie na twitteru.

Dálnice v západních Čechách byla po nehodě několik hodin neprůjezdná. Řidiči museli sjíždět na výjezdu 131 a jet přes Jenišov, Chodov a Nové Sedlo. Na dálnici se vraceli nájezdem na 136. kilometru. Podle informací od policie se nehoda obešla bez zranění

Uzavřená byla také dálnice D10 na osmém kilometru za Prahou ve směru na Mladou Boleslav. Po páté hodině ráno se tam srazila dodávka s kamionem. Nehoda blokovala oba jízdní pruhy a policisté dopravu odkláněli na objízdnou trasu.

Související obsah

Podle mluvčí středočeské policie Evy Hašlové se jeden z řidičů lehce zranil. Dálnici se podařilo po půl sedmé opět zprůjezdnit. Silničáři však upozorňují na mrznoucí déšť a nabádají k opatrné jízdě.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz