Domácí

Naháč zmateně pobíhal po silnici, pak se chtěl vrhnout na strážníky

Naháč zmateně pobíhal po silnici, pak se chtěl vrhnout na strážníky
Zdroj: Getty Images

Na Praze 3 bylo v noci na úterý pořádně živo. Po vozovce totiž pobíhal zmatený muž, který na sobě neměl žádné oblečení. Když ho chtěli přivolaní strážníci zklidnit, reagoval pokusem o jejich napadení. Policisté za pomoci slzotvorného prostředku a teleskopického obušku muže zpacifikovali.

V Biskupcově ulici se v noci na úterý naskytl kolemjdoucím netradiční pohled. Po silnici zmateně pobíhal nahý muž, který pokřikoval na lidi kolem. Na místo proto okamžitě vyrazili pražští strážníci.

Ti se snažili muže uklidnit, několikrát ho proto vyzvali, aby svého jednání zanechal. Muž ale reagoval zaťatými pěstmi, dokonce se pokusil strážníky fyzicky napadnout. Ti se samozřejmě bránili.

"Protože svým chováním ohrožoval sebe i ostatní účastníky silničního provozu, použila hlídka donucovací prostředky a za pomoci teleskopického obušku a slzotvorného prostředku se jí podařilo muže zpacifikovat a odvést z vozovky na chodník," uvedla Městská policie hlavního města Prahy.

Související obsah

Po chvíli na místo dorazila přítelkyně zmateného muže, která donesla oblečení a také doklady. Strážníci a přivolaní policisté pak asistovali při převozu psychicky rozrušeného muže do péče odborníků.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz