Domácí

Srbští fanoušci řádili na benzínce na D1. Doplatili na graffiti na zdi

Srbští fanoušci řádili na benzínce na D1. Doplatili na graffiti na zdi
Zdroj: TV Nova

Pražští policisté v úterý zasahovali na benzínce na dálnici D1, kde řádili srbští fanoušci vracející se domů ze zápasu. Nejmladšímu z nich bylo podle policie teprve 16 let.

Informaci o problematických cizíncích na benzínce poblíž Újezdu u Průhonic na D1 policisté obdrželi okolo čtvrt na devět. "Přijel tam autobus plný cizinců, kteří tam začali dělat problémy," uvedl mluvčí policie Jan Daněk.

"Jeden z mužů měl sprejem nastříkat na zeď graffiti. Toho policisté zadrželi a zjistili, že se jedná o 16letého cizince," dodal Daněk. Nezůstalo však jenom u graffitů. Skupina zhruba deseti výtržníků vešla do prodejny, kde kradla.

"Ukradli redbully, bagety, nabíječky, hračky," uvedli zaměstnanci benzínky. Zatímco tři z nich měli zaměstnat obsluhu, zbytek kradl. Podle zaměstnanců byli synchronizovaní. Škodu 500 euro nakonec zaplatili.

Srbští výtržníci na sebe upozornili prostřednictvím pomalované zdi. "Kdyby tu stěnu neposprejovali, tak se o té krádeži dozvíme někdy večer, kdy už by ten autobus byl dávno pryč," dodali zaměstnanci.

Související obsah

Podle policie se Srbové vraceli autobusem z basketbalového zápasu zpátky do Srbska. "Policisté zjišťují okolnosti případu a zajišťují kamerové záznamy," uvedl mluvčí policie.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz