Domácí

Plné doznání! Patrasová konečně promluvila o své vánoční nehodě

Plné doznání! Patrasová konečně promluvila o své vánoční nehodě
Zdroj: Profimedia

Dáda Patrasová se vyjádřila k nehodě, kdy se v prosinci v Praze srazila s protijedoucím vozidlem. Během jízdy měla v krvi 2,5 promile. Patrasová v příspěvku, který zveřejnila na svém instagramu, všeho velmi lituje a také uvedla, že spolupracuje s policií. Za své jednání nese prý plnou odpovědnost.

O vánočních svátcích 26. prosince odpoledne na pražských Vinohradech se Dáda Patrasová střetla v zatáčce s protijedoucím vozidlem. Policie u ní provedla dechovou zkoušku, která opakovaně ukazovala 2,5 promile.

Patrasová se ve středu rozhodla k celé události vyjádřit, jelikož jí vadí neustálý zájem médií a pronásledování jejích dětí. "Sděluji, že spolupracuji s Policií České republiky, se svým obhájcem jsem se zúčastnila výslechu, svou vinu jsem plně doznala a za své jednání ponesu plnou odpovědnost," napsala Patrasová na instagramu.

Související obsah

Herečka svého jednání také velmi lituje a je ráda, že během nehody nikoho nezranila. Dále také nechce mít nic společného s informacemi, které se dosud všude objevovaly. "Distancuji se od všech informací, které o nehodě zatím zazněly nebo ještě i zazní z jiných zdrojů, protože nejsou přesné nebo pravdivé nebo aktuální," doplnila Patrasová.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Krasny den vsem. S ohledem na neutichajici zajem mdii o mou dopravni nehodu, velk mnozstvi nepresnych informaci v medialnim prostoru a tak vzhledem k neustalmu pronasledovani mne i mych deti ze strany internetovho deniku Expres, sdeluji, ze spolupracuji s Policii Cesk republiky, se svym obhajcem jsem se zucastnila vyslechu, svou vinu jsem plne doznala a za sv jednani ponesu plnou odpovednost. Svho jednani velice lituji a jsem moc rada, ze jsem nikoho nezranila. Distancuji se od vsech informaci, kter o nehode zatim zaznely nebo jeste i zazni z jinych zdroju, protoze nejsou presn nebo pravdiv nebo aktualni. Do skonceni prislusnych rizeni jiz tak nebudu poskytovat zadn dalsi informace. Vsem mym priznivcum dodatecne preji vse nejlepsi v roce 2019. Hbitym reportrum Expresu z medialniho domu MAFRA, kteri mne ve dne v noci sleduji, preji, aby se se stejnym nasazenim a vetsimi uspechy venovali problmum, jez jsou pro spolecnost jeste mnohem dulezitejsi. Pak je pozvu i na svacinu.

Pspvek sdlen Dda Patrasov (@dadapatrasova_oficialni),

Dále také nebude Patrasová poskytovat do skončení řízení žádné další informace. "Všem mým příznivcům dodatečně přeji vše nejlepší v roce 2019," dodala Patrasová.

Připomeňte si reportáž z Televizních novin o nehodě Dády Patrasové:

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz