Souhrn dne

Udeří ještě mrazy? A půjde Dáda do vězení? Čtěte to nejdůležitější

Udeří ještě mrazy? A půjde Dáda do vězení? Čtěte to nejdůležitější
Zdroj: Profimedia

Přinášíme souhrn nejdůležitějších či nejzajímavějších zpráv sobotního dne. Mimo jiné se dozvíte, že Dáda Patrasová už zná svůj trest za nehodu v opilosti a meteorologové prozradili, jestli se ještě oteplí.

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová se trestu za to, že o vánočních svátcích bourala opilá, nevyhne. Za nehodu pod vlivem alkoholu jí hrozily až tři roky vězení, nakonec ale za mříže nemusí. Jaký trest Dáda, která nadýchala 2,5 promile, dostala, čtěte zde.

Informovali jsme také o pokračování kauzy policisty, který měl na dálnici D1 pokutovat polského řidiče, ale bloček mu nevydal. Polák vše natočil na video a záznam poté poskytl médiím. U našich sousedů vyvolal obrovský poprask. Co policistovi, kterého inspekce už ztotožnila, hrozí, se dočtete tady.

Poslední dny si užíváme neobvykle vysokých teplot, a tak mnozí lidé doufají, že už se zima do Česka nevrátí. Můžeme se těšit na brzké jaro, nebo ještě udeří tvrdé mrazy? To se dozvíte v předpovědi na následující čtyři týdny, kterou v sobotu vydali meteorologové.

 

Související obsah

Odpoledne si nechtěné dobrodružství užili lyžaři a snowboardisté, kteří uvízli na lanovce ve Filipovicích v Jeseníkách. Asi dvě hodiny visely desítky lidí na sedačkách nad zemí, než je hasiči evakuovali. Fotky najdete zde.

A pobuřující video zveřejnili pražští strážníci. Muži, který parkoval, kde neměl, nařídili odtáhnout jeho auto, jenže ten se uvnitř zamkl a odmítal vystoupit. Strážníkům navíc nadával a urážel je. Jeden z nich jeho arogantní přístup nahrál:

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Souhrn dne

Důležité Události

Píše se na Deník.cz