Jiří Pomeje

Pomejeho osudové ženy: Žádná s ním nevydržela! Takhle reagují

Pomejeho osudové ženy: Žádná s ním nevydržela! Takhle reagují
Zdroj: Profimedia

Herec a producent Jiří Pomeje proslul také jako velký milovník žen. Ženatý byl třikrát, žádná z manželek s ním ale nedokázala vydržet. Připomeňte si Pomejeho osudové ženy.

V životě herce a producenta Jiřího Pomejeho, který v úterý zemřel na rakovinu, figurovaly tři důležité ženy. Všechna manželství ale skončila nezdarem, přestože to poslední rozvodem už nevyvrcholilo. Všechny ženy se také shodly, že se s Jiřím vydržet nedá.


Michaela Kuklová

Herečka Michaela Kuklová se s Pomejem seznámila při natáčení filmové série Playgirls v 90. letech. Rychle se do sebe zakoukali a po dvou letech vztahu se vztali. Vypadalo to na osudovou lásku, která vydrží až do smrti, po 13 letech ale přišel zlom a manželství krachlo.

Oba partneři pak uváděli jiný důvod rozvodu. Kuklová tvrdila, že se s Pomejem nedalo žít, protože hodně pil, navíc ji zadlužil na dlouhou dobu kvůli financování nakonec neúspěšného filmu Andělská tvář. Pomeje zase mluvil o tom, že ho manželka podváděla a nechtěla s ním založit rodinu.

Pomeje ještě po odstěhování doufal, že se manželství podaří zachránit, to se ale nestalo. Pár se rozvedl v roce 2007, Pomeje měl ale v srdci Kuklové zřejmě stále své místo. "Jirko, děkuju za všechno hezké, ale i za to těžké. Zůstalo mnoho krásného. Odpočívej klidně," napsala po jeho smrti na facebook.

Iveta Bartošová

Pomeje po rozvodu příliš dlouho nezůstal a do dalšího vztahu se vrhnul po hlavě. Také zpěvačku Ivetu Bartošovou poznal díky práci. Dostávala se zrovna ze složitého období, s čímž ji Pomeje neuvěřitelně pomohl. Z Ivety se znovu stala vystupující zpěvačka, ani její úspěchy ale nemohly vztah zachránit.

Jejich manželství přitom začalo v roce 2008 pompézní svatbou na zámku Hluboká, kam Pomeje přijel na bílém koni. Bartošová měla honosné šaty, ve kterých vypadala jako princezna. Pohádka ale vydržela pouhý rok a definitivně skončila rozvodem v roce 2010.

Související obsah

Andrea Pomeje

Po rozchodu s Bartošovou si dal Pomeje na čas od vztahů pauzu. Stále ale toužil po dítěti, kterého se dočkal až s poslední manželkou Andreou, rozenou Šťastnou. Dvojice se brala v roce 2013 v buddhistickém chrámu v Thajsku, svůj svazek poté potvrdili ještě na zámečku Tvrz Třebotov.

Dcera Anna přišla na svět v září 2013 a už už to vypadalo, že bude Pomeje v manželství konečně šťastný. Ani Andrea ale nedokázala s Jiřím žít, nemohla prý vystát jeho problémy s pitím. V roce 2018 se tak Pomeje odstěhoval a manželka začala sepisovat žádost o rozvod.

Když se ale ukázalo, že se Pomejemu vrátila rakovina, Andrea rozvodové řízení zastavila a snažila se mu být oporou. Přestože už spolu nežili, i ji jeho smrt zasáhla. "Promiňte. Nezlobte se, je zbytečné teď cokoliv říkat," odpověděla na žádost o reakci pro portál Blesk.cz.

Související obsah

Jiří Pomeje zemřel v úterý ve věku 54 let v nemocnici v Nové Vsi pod Pleší. Dlouhé měsíce bojoval s rakovinou hrtanu, která se rozšířila do kostí a následně do celého těla. Při léčbě přišel o hlas a částečně také zrak. Jeho smrt potvrdil nejlepší kamarád Pavel Pásek.


Podívejte se na reportáž TV Nova:

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz