Filmy

Vzkazy z Beverly Hills: Kamarádi posílají Dylanovi slova podpory

Vzkazy z Beverly Hills: Kamarádi posílají Dylanovi slova podpory
Zdroj: Profimedia

Americký herec Luke Perry (52) je od středy v nemocnici, kam byl převezen po mrtvici. Jeho bývalí kolegové (nejen) z legendárního seriálu Beverly Hillls 90210, ve kterém Perry ztvárnil roli Dylana, mu posílají dojemné vzkazy plné podpory.

Americký herec Luke Perry ve středu ve svých 52 letech dostal mrtvici a skončil v nemocnici. Šokující zpráva zasáhla lidi po celém světě, včetně jeho kolegů ze slavného seriálu Bevery Hills 90210. Ten v 90. letech dobyl celý svět - sledovaly ho miliony lidí napříč celou planetou.

Luke Perry v něm ztvárnil roli lehce arogantního Dylana, který si získal srdce milionů fanynek. Poté, co se jeho kamarádi ze seriálu dozvěděli o jeho zdravotním stavu, posílají mu vzkazy plné lásky a podpory.

"Můj příteli. Posílám ti pevné objetí a svou sílu. Teď je tvá," napsala herečka Shannen Dohertyová, představitelka jeho seriálové lásky Brendy. Zároveň na sociálních sítích sdílela dojemnou fotku, na které se jejich postavy ze seriálu objímají.

"Žádná slova nedokážou vyjádřit, co cítílo mé srdce, když jsem se dozvěděl tu šokující zprávu. Všichni se pomodleme za jeho rychlé uzdravení," napsal Ian Ziering, který v seriálu vdechl postavu Steva. Ke svému vzkazu přidal dojemnou fotku s Perrym.

Zpráva o Perryho vážném stavu zasáhla i jeho kolegy z jiných filmů a seriálů. "Právě jsem slyšela děsivé zprávy o mém drahém starém příteli, který dostal silnou mrtvici. Luku, zlatíčko, právě se za tebe modlím, jak jen to jde. Moc tě miluju," napsala na instagramu herečka Kristy Swansonová, se kterou hrál Perry ve filmu Buffy, zabíječka upírů.

Související obsah

Na Perryho myslí i herci ze seriálu Riverdale. "Posílám svou lásku Luke Perrymu," napsala na twitteru herečka Molly Ringwaldová, představitelka Mary.

Podporu dostal i od slavného herce Charlieho Sheena. "Přinesu ti tuhle košili, až tě navštívím," napsal Sheen na twitteru k fotce s Perrym. Ke vzkazu přidal srdíčka.

Ve stejný den, kdy Perryho převezli do nemocnice, stanice Fox oznámila, že plánuje reboot seriálu Beverly Hills 90210. Měly se v něm objevit všechny tehdejší hlavní hvězdy, kromě Dohertyové, která bojuje s rakovinou prsu. Perry se měl zapojit jen s omezenou mírou.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz