Hasiči

Své auto nechal zaparkované v zákazu. Hasiči se s ním nemazali

Své auto nechal zaparkované v zákazu. Hasiči se s ním nemazali
Zdroj: Twitter

Nadšený určitě nebyl majitel auta, který zaparkoval v zákazu stání vedle požárního hydrantu. Když kvůli požáru na místo dorazili hasiči, hadici mu protáhli přímo skrz dveře. Fotky pak navíc zveřejnili na sociální sítě.

Požárníci z kalifornského města Anaheim zveřejnili na twitteru několik fotografií auta, které má rozbitá zadní okna. Jeho majitel totiž nerespektoval zákaz stání a zaparkoval s ním přímo vedle požárního hydrantu.

K jeho smůle navíc v ulici začalo hořet. Když hasiči dorazili na místo, museli hadici s vodou protáhnout přímo skrz auto. "Zajímalo vás, co se stane, když zaparkujete před hydrantem a vypukne požár? Stojí vám opravdu lepší parkovací místo za rozbitá okna, odtah a pokutu od policie?" napsali na twitter.

Anaheimští hasiči navíc vyzvali řidiče, aby neparkovali před hydranty. Na sociálních sítích se hned spustila diskuze. Mnozí nechápou, proč nemohla hadice projít nad autem.

Související obsah

"Není možné, aby šla pod autem, nebo kolem něj. Hadice musí být rovně," vysvětlili požárníci. Hasičské oddělení dodává, že by bezdůvodně určitě nezpůsobili škodu na majetku.

Jiní naopak nemají pro řidiče žádné pochopení. Podle některých by měla být zvláštní pokuta za zdržování hasičů.

pan, TN.cz

K tématu Hasiči

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz