Luke Perry

Jak šel čas s Lukem Perrym: Od idola dívek po fešáka v letech!

Jak šel čas s Lukem Perrym: Od idola dívek po fešáka v letech!
Zdroj: Profimedia

Jako Dylan ze seriálu Beverly Hills 90210 si Luke Perry získal srdce dívek po celém světě. Dospěl v elegantního a šarmantního muže a také ve vyšším věku přitahoval pozornost žen.

Sociální sítě po smrti Lukea Perryho zaplavily vzpomínky a vzkazy jeho fanynek. Mnoho z nich přiznalo, že byl Perry alias Dylan ze seriálu Beverly Hills 90210 jejich první velkou láskou. V době největší slávy měl Dylan obdivovatelky po celém světě.

Z mladého floutka ale Perry během několika let vyzrál v šarmantního muže. Přestože už na obrazovce ani na filmovém plátně nedostával tolik prostoru, fanynky na něj nezapomněly a znovu si ho užívaly v posledních letech, kdy se stal hvězdou seriálu Riverdale.

Zdá se, že Perry stárnul do krásy a pár vrásek navíc mu rozhodně neuškodilo, ba naopak. Stal se z něj elegantní fešák v letech, ten lišácký úsměv, kterým si získal srdce snad desetitisíce dívek, mu ale zůstal.

Podívejte se na video s Lukem Perrym:

Luke Perry zemřel v pondělí ráno ve věku 52 let v nemocnici v kalifornském Burbanku pět dní poté, co dostal mrtvici. Odešel obklopen rodinou

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz