Domácí

Snídaňové štěně potřebuje nové plyšáky. Pomoci mu můžete i vy!

Ozzymu, novému snídaňovému štěněti, je už osm týdnů. Začalo období, kdy se snaží všechno prozkoumávat a kouše vše, co mu přijde do cesty. Každý den také trénuje se svými sourozenci. Součástí tréninku je i hraní s plyšáky, které v policejní chovné stanici spotřebují stovky. Pokud máte doma plyšáky, které byste chtěli pejskům věnovat, zašlete nám je!

Snídaňové štěně se narodilo v lednu fence německého ovčáka Nase v chovné stanici v Prackovicích nad Labem. Otcem Ozzyho je vlčák Aaron ze Suché. Se svými sourozenci si štěně momentálně užívá velmi hravé období, během kterého všechno rádo kouše, především nohavice a boty. Dále se rádo mazlí s lidmi a prozkoumává věci okolo sebe.

I když by si Ozzy nejradši jen hrál, musí také tvrdě trénovat. Bude z něj totiž policejní pes. Učí se tak scházet schody, nebo překonávat různé místnosti. V rámci tréninku má i hraní s oblíbenou hračkou, a to především s plyšáky, kterých v Prackovicích nad Labem spotřebují ročně na výcvik stovky.

Související obsah

Pokud máte doma staré nepoužívané plyšáky, můžete je zaslat do Televize Nova. My je pak všechny předáme nejen Ozzymu, ale také jeho sourozencům. Poslat můžete také staré hadrové deky, které se chovné stanici budou hodit.

Plyšáky můžete zasílat na adresu: Snídaně s Novou, Kříženeckého nám. 1078/5, 152 00 Praha 5.

ČTĚTE TAKÉ:

Máte podezření, že vaší rodině šéfuje pes?
Jak správně pečovat o psí chrup

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz