Monika Babišová

Monika s Melanií jsou jako sestry! Setkají se ve stejném outfitu?

Už ve čtvrtek se americký prezident Donald Trump setká v Bílém domě s českým premiérem Andrejem Babišem. A významné bude setkání nejen pro Babiše, ale i pro jeho ženu Moniku, která také dostala pozvánku.

Na jedné straně půvabná žena nejvlivnějšího muže světa Melania Trumpová, na té druhé manželka nejmocnějšího muže Česka Monika Babišová. Ženy, které stylisté často srovnávají, se už ve čtvrtek setkají tváří v tvář.

"Jsou jako dvě sestry, ony si jsou velmi podobné. Myslím, že si budou i hodně rozumět a ty outfity, je to vlastně takové veselé a úsměvné, jak jsou holky stejné," popsala stylistka Gabriela Koutská.

Babišová se s Trumpovou sejde hned dvakrát. První dáma Spojených států amerických ji pozvala i na předávání cen. Hlavní setkání se však odehraje večer v Bílém domě. A zejména outfity obou dam budou ostře sledovány.

"Jde o významnou událost, to znamená, že by obě ženy měly přijít ve striktně formálním oblečení. Nějaké šaty ke kolenům, určitě punčochy, samozřejmě bez lesku, a lodičky s uzavřenou špičkou," doporučila Koutská.

Související obsah

Podle odbornice na oblékání není vyloučeno ani to, že se ženy objeví v podobných šatech. "To by bylo hodně vtipné a je to vlastně možná i dobrý záměr," prohlásila Koutská.

Už na palubu vládního speciálu dorazila premiérova manželka v bílém kabátu, poctivě připravená na washingtonské mrazy. "Vzala si stejný outfit, jako by to udělala Melania, tohle je přesně její styl a obráceně," dodala stylistka.

Pozvánkou do bílého domu se Monika Babišová chlubí ve velkém i na sociálních sítích - aby ne, je totiž jednou z mála českých žen, která se do prezidentského sídla podívá.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz