Monika Babišová

U stylistů na plné čáře vyhrála Monika. Melania udělala chybičku

Setkání ve Washingtonu bylo mimořádné i tím, že českého předsedu vlády do Oválné pracovny doprovodila manželka. V Bílém domě se tak setkaly dvě ženy původem z Evropy, o kterých dokonce i světová média mluví jako o sestrách, co se týče oblečení. I když jim šaty vybírali poradci a dámám to velmi slušelo, malá chybička se přesto vloudila.

Monika a Melania. Dvě krásné ženy, manželky vlivných mužů a milovnice módy. Svůj cit k ní předvedly i při včerejším setkání v Bílém domě. Podle odborníků si obě ženy s výběrem outfitu daly opravdu záležet. Schůzka prý mohla být takovým malým osobním soubojem, která z nich bude vypadat lépe.

"Lidé na těchto pozicích potřebují za sebou tým, který se stará o celou image, aby ta osobnost byla oblečená velice vkusně a správně," popsala stylistka Lenka Zelenohorská.

Šťastnější ruku při výběru kabátu prý tentokrát měla manželka českého premiéra. Ta oblékla purpurově růžový kabát. "Zvolila pro sebe výbornou barvu. Je výrazně příjemnější a ženštější než paní Trumpová, která působí mírně agresivněji, ale je to dáno i typem obou žen," uvedla módní návrhářka Ivana Follová.

"Melanie Trumpová má svůj typický styl, tady zase vidím, že je zdůrazněný pas. Nejsem si jistá s tím kabátem, nevím, jestli je kožený, je to na mě hodně mužské," potvrdila Zelenohorská.

Související obsah

Výběr oblečení obou dam vyzdvihují i světová média a čeští návrháři chválí šaty Moniky Babišové. Malému prohřešku se prý nevyhnula Melania Trumpová - po celou dobu setkání neodložila kabát. Ten jí v přepočtu prý mohl vyjít tak na pětatřicet tisíc. "Mně to přijde zvláštní, pokud už sedím na setkání s někým dalším, tak už by bylo záhodno si kabát sundat," dodala Zelenohorská.

Trumpová tak po celou dobu neukázala, jaké šaty měla na sobě. Až když se posadila, vykoukl zpod kabátu pruh hnědé látky. Hodnocení se nevyhnula ani sladěnost manželských párů a lidé se pustili i do outfitu obou mužů. Oblečení od známých návrhářů prý dámy vyšly na desítky tisíc korun.

Klára Pospíšilová/epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz