Dan Nekonečný

Známe detaily Nekonečného pohřbu! Velkolepý průvod i magie

Známe detaily Nekonečného pohřbu! Velkolepý průvod i magie
Zdroj: TV Nova

Showman Dan Nekonečný žil neobyčejný život, proto nebude tradiční ani jeho pohřeb. Poslední rozloučení se zpěvákem by mělo být veřejné a smuteční hosté by měli obléct pestrobarevné oblečení místo černého.

"Ozvali se mi všichni, co s Daníčkem jezdili, všichni chtějí pomoct s přípravou. Pomáhat bude i žena F. A. Brabce, s dekorací i finančně," uvedla pro portál Prásk.tv Nekonečného bývalá přítelkyně Zuzana Kardová a doplnila další detaily pohřbu. Sám režisér Brabec by se měl na pohřbu také podílet.

Poslední rozloučení bude podle Kardové veřejné, uskuteční se 4. dubna od 14:15 v krematoriu v pražském Motole. Čtyřka totiž byla Nekonečného oblíbené číslo a věřil v jeho magickou moc. Obřadu v krematoriu bude předcházet velkolepý průvod a kolona aut až ze Stodůlek.

Smuteční hosté by také měli doma nechat tradiční černé oblečení a přijít v nějakém pestrobarevném. "Kluci půjdou v tom, v čem vystupovali - bílé obleky a žluté šerpy. Holky ve svých kostýmech, pokud se na to budou cítit," dodala Kardová s tím, že součástí pohřbu bude také projekce show.

Pokud to vedení motolského krematoria dovolí, měla by na místě proběhnout i samotná ohňová show s petardami. Právě takovými vystoupeními se Nekonečný proslavil, vždy obklopen krásnými exotickými tanečnicemi. Jeho blízcí si ale na poslední ohňostroj musí nejdříve vyjednat patřičné povolení.

Související obsah

Po posledním rozloučení v Praze budou Nekonečného ostatky převezeny do Boskovic, kde se narodil. Jeho sestra Lenka pak urnu uloží do rodinné hrobky. Právě ona zřejmě bude jediným účastníkem dědického řízení. Nekonečný se nikdy neoženil a neměl vlastní děti. Sestra je tak nejbližší příbuzná.

Bezvládné tělo Daniela Nekonečného objevili policisté v úterý v jeho domě v pražských Řeporyjích. Podle vyšetřovatelů mohl ve vaně, kde ho našli, ležet několik dní. Příčinu smrti by měla odhalit nařízená soudní pitva, podle Kardové ale zemřel Nekonečný na infarkt.

Podívejte se na reportáž TV Nova o Nekonečného smrti:

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz