Dopravní nehoda

Po Janovi zůstala těhotná žena. Pomozte, prosí kolegové od policie

Po Janovi zůstala těhotná žena. Pomozte, prosí kolegové od policie
Zdroj: HZS Karlovarského kraje

Sbírku pro rodinu tragicky zesnulého mladého policisty vyhlásila Unie bezpečnostních složek. Třiatřicetiletý Jan K. zemřel při dopravní nehodě u Karlových Varů. Zůstala po něm přítelkyně, která je ve vysokém stupni těhotenství.

Jan zemřel při tragické nehodě u Karlových Varů 25. dubna. Unie bezpečnostních složek se ve spolupráci s Policií, konkrétně s Územním odborem Karlovy Vary rozhodla na zesnulého kolegu vyhlásit veřejnou sbírku.

"V té době byl policistou zařazeným ke studiu na Základní odborné přípravě. Po sobě zanechal družku ve vysokém stupni těhotenství," napsala Unie na facebooku.

Tam zveřejnila číslo transparentního účtu – 29 00 33 99 73 / 20 10, jako zprávu pro příjemce mají zájemci uvést Jan K. Po pátečním zveřejnění výzvy na účtu přibylo přibližně 11 tisíc korun. Sbírka probíhá do konce června.

Související obsah

Podle informací TN.cz zemřel policista Jan u Bochova, kde se ve čtvrtek 25. dubna vpodvečer srazila čtyřkolka s osobním autem a s kamionem. Ve čtyřkolce seděli dva lidé, jeden zemřel na místě, druhého ve vážném stavu transportoval do nemocnice vrtulník. Frekventovaný tah z Prahy na Karlovy Vary byl uzavřený až do 11. hodiny večerní.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz