Vražda

V bytě v Teplicích našli tělo muže a ženy. Případ řeší kriminalisté

V bytě v Teplicích našli tělo muže a ženy. Případ řeší kriminalisté
Zdroj: TV Nova

Policie Ústeckého kraje vyšetřuje smrt muže a ženy. Podle informací Deníku už vyloučila, že by se na smrti páru podílel někdo další. Šlo tak zřejmě o vraždu a sebevraždu

Těla byla nalezena v jednom z bytů na sídlišti v teplické čtvrti Prosetice. "Třetí osobu, která by se na smrti obou lidí podílela, lze s největší pravděpodobností vyloučit. Kriminalisté čekají na výsledky soudní pitvy," uvedla pro portál policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Vražednou zbraní měl být údajně nůž. Podle informací Deníku muž zřejmě nejprve ubodal ženu a pak stejným nožem i sebe. Policie případ vyšetřuje, možný motiv zatím nebyl zveřejněn.

Pokud se potvrdí, že muž zavraždil svou partnerku, bude to už druhý případ z posledních sedmi dnů, kdy partnerské neshody skončily tragicky.

Související obsah

Ve čtvrtek v restauraci v Rychnově nad Kněžnou měl svou manželku zabít bývalý novinář. Muž a žena seděli v zadní části zařízení, když se najednou ozval výstřel, žena spadla k zemi a muž přišel do přední části restaurace se slovy: "Zabil jsem svou ženu, zavolejte policii." V současné době už je ve vazbě a k činu se přiznal. Více informací najdete zde.
 

mik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz