Středočeský kraj

Hromadná nehoda na D6. Srazily se dva náklaďáky a čtyři auta

Nehoda dvou nákladních vozů a čtyř osobních aut zablokovala na 15. kilometru dálnici D6 ve směru do Prahy. Ke srážce došlo krátce po 13. hodině a záchranáři na místě ošetřili několik zraněných lidí. Dálnice musela být také dočasně uzavřena kvůli přistání vrtulníku Letecké záchranné služby.

Nehoda zablokovala průjezdnost dálnice D6 ve směru na Prahu. "Záchranáři ošetřili celkem pět osob, z nichž nejvážněji na tom byla žena, která utrpěla vážná mnohočetná poranění. Letecky byla přepravena do střešovické nemocnice. Středně těžce zraněný muž byl přepraven pozemní cestou do motolské nemocnice," uvedli záchranáři na svém facebookovém účtu.

Při nehodě se ještě lehce zranili dva dospělí a jedno dítě. Záchranáři je ošetřili a předali kolegům v motolské a kladenské nemocnici.

Ve stejném směru na dálnici D6 na 12. kilometru se stala v poledne již jedna nehoda. Nákladnímu vozu ulétla zadní pneumatika, která následně vlétla do protisměru a narazila do protijedoucího osobního automobilu. Tady naštěstí nebyl zraněn nikdo.

Související obsah

U místa nehody se tvořila dlouhá kolona. Kolem 18:45 policie provoz na dálnici opět obnovila a následky nehody odstranila.  

den, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz