Inspektor TV Nova

Inspektor navštívil kemp v Únanově. Získal zlatou medaili!

Prázdninový inspektor se rozjel na jižní Moravu. Zhodnotit, zda je všechno v pořádku a jestli si kemp zaslouží medaili, se vydal do Únanova u Znojma.

Únavov u Znojma - to je adresa, na kterou se Prázdninový inspektor televize Nova vypravil tentokrát. Na adresu kempu se totiž kriticky vyjádřil jeden z diváků, který si stěžoval na kuchyňku a toalety, které označil za "tragické".

"My jsme prázdninový inspektor televize Nova a přišli jsme vám to tady zkontrolovat," řekla reportérka Věra Müllerová a zamířila zkontrolovat záchody a kuchyňku. Kontrola pánských toalet proběhla v pořádku. V pořádku byla také kritizovaná kuchyňka, je však možné, že kontrola přišla těsně po úklidu.

Související obsah

V kuchyňce jsou čtyři lednice, dva dvoukolové vařiče, varná konvice i mikrovlnka. Vše bylo čisté, takže je možné, že provozovatel už chyby napravil. V kempu je 22 boxů pro karavany nebo stany, které jsou oddělené živým plotem. Ten zajišťuje soukromí. Ceny za ubytování jsou více než lidové.

"My tady jezdíme 5 rodin, takže je tady večer klid a je tady naprosto úžasné zázemí," řekla jedna z žen, které do kempu jezdí. Hned vedle kempu je místní koupaliště, což oceňují hlavně rodiny s dětmi. "Dáme jim přes plot nějaké jídlo, občerstvení, od stanu na ně vidíme, je to úplně úžasné," řekla návštěvnice Pavlína Sklenáková.

Kemp nabízí i další možnosti volné zábavy. Můžete si zahrát ping pong, v areálu najdete například i dětské hřiště.
Návštěvníci mají možnost se občerstvit v místní restauraci – například pivo stojí 30 korun a párek v rohlíku 20 korun. Autokemp v Únanově jsme ohodnotili zlatou medailí.

Věra Müllerová/mik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Inspektor TV Nova

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz