Majetek

Dům, byt či auto levně! Exekutoři se zbavují zabaveného majetku

Dům, byt či auto levně! Exekutoři se zbavují zabaveného majetku
Zdroj: portaldrazeb.cz

Pokud se poohlížíte po novém bydlení nebo byste rádi investovali do nemovitostí, určitě by vám neměl uniknout Portál dražeb Exekutorské komory ČR. Ten nabízí stovky zabavených movitých i nemovitých věcí, které můžete získat opravdu levně!

Na portálu najdete stovky domů, bytů i pozemků, ze kterých můžete vybírat. Při hledání si však dávejte pozor na to, zda se prodává, respektive draží celý objekt nebo jen vlastnický podíl.


Domy se na webu dají sehnat už okolo jednoho milionu korun. Například velký rodinný dům se zahradou a garáží v obci Hutisko-Solanec na Vsetínsku má vyvolávací cenu jen necelých 1,2 milionu korun.


Velmi zajímavá je také nabídka rodinného domu se zahradou v obci Leština u Světlé na Havlíčkobrodsku. Ten sice potřebuje menší rekonstrukci, v dražbě je však k mání za nejnižší cenu necelých 927 tisíc korun. Pokud tedy budete rychlí a nebude v dražbě příliš mnoho zájemců, může být dům za tuto cenu váš.

Související obsah


V nabídce jsou samozřejmě také byty. Například za velký byt 4+1 v Lovosicích u Litoměřic s výměrou téměř 100 m2 dáte necelých 667 tisíc, odhadní cena je přitom až jeden milion korun, a tak rozhodně ušetříte. Tedy pokud se do dražby nepřihlásí někdo, kdo by uvedenou vyvolávací cenu svou nabídkou přebil.


Na své si přijdou také lidé, kteří shánějí pozemky pro stavbu, zemědělskou činnost nebo jako zahradu. Za pouhých 182 500 korun tak může být váš třeba pozemek o výměře 1 215 m2 v Božanově na Náchodsku.


Doslova za pár kaček si můžete koupit také movitý majetek, který byl zabavený exekutory. Na několika desítkách tisíc začíná nabídka automobilů. Třeba "oktávku" můžete na portálu pořídit i za vyvolávací cenu 20 tisíc korun.

Související obsah


Při výběru na portálu dražeb je třeba dávat si pozor na to, jestli už exekuci dlužník nestihl splatit či zda není prodej odročen. Taková informace je však vždy přehledně uvedená hned v titulku nabídky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz