Havlíčkobrodsko

Záhadné úmrtí! Na Havlíčkobrodsku našli mrtvého 16letého chlapce

Záhadné úmrtí! Na Havlíčkobrodsku našli mrtvého 16letého chlapce
Zdroj: Thinkstockphotos

Policisté z Vysočiny se obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc při vyšetřování úmrtí teprve šestnáctiletého chlapce. Jeho bezvládné tělo našli v sobotu brzy ráno na okraji silnice mezi obcemi Sobíňov a Ždírec nad Doubravou. Policisté hledají svědky, kteří by jim pomohli objasnit příčinu úmrtí mladíka.

Tělo chlapce našli kolemjdoucí na kraji silnice II/345 mezi obcemi Sobíňov a Ždírec nad Doubravou. "I přes poskytnutí okamžité pomoci a pokusy o resuscitaci, přivolaný lékař konstatoval smrt," uvedla krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. Případ si převzali havlíčkobrodští kriminalisté. Příčinu úmrtí mladíka má odhalit nařízená soudní pitva.

Jednou z verzí, co se mohlo chlapci stát, je zřejmě to, že jej srazilo některé z projíždějících aut. Policisté hledají svědky, kteří si mladíka všimli. Na sobě měl mít tmavé oblečení a pěšky měl jít po silnici mezi Sobíňovem a Ždírcem nad Dobravou v sobotu mezi jednou a půl třetí ráno.

Související obsah

"Stejně tak se obracíme na řidiče vozidel, kteří projížděli ve stejnou dobu, tedy v sobotu časně ráno mezi jednou a půl třetí hodinou ranní po této silnici v obou směrech, aby své svědectví případně záběry z palubních kamer, které mají ve svých vozidlech, poskytli havlíčkobrodským kriminalistům," vyzvala Čírtková.

Jakékoliv informace přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz