Loterie

Čerstvý milionář se nechce zbláznit z peněz. Našel si práci v zooparku

Čerstvý milionář se nechce zbláznit z peněz. Našel si práci v zooparku
Zdroj: facebook

Z třiadvacetiletiletého Alexe Besta z Anglie se ze dne na den stal milionář. Vyhrál totiž v loterii EuroMillions milion liber, to je asi 30 milionů korun. Kdo by čekal, že vítěz tolika peněz přestane pracovat, mýlil by se.

Výherce balíku peněz se chce naopak věnovat práci v parku Flamingo land, a to i 10 hodin denně. Připravuje se tak na budoucí pracovní příležitosti v hudební produkci, které se chce věnovat. Vítězství bere jako příležitost dostat se tam, kam by se jako obyčejný kluk bez peněz jen těžko podíval.


"Mám silnou pracovní etiku, nechtěl jsem, aby se peníze promarnily. Udělal jsem pár velkých nákupů. Mám tři domy, včetně toho, ve kterém bydlím, další dva jsou investice. Pořád mi zbývá více než polovina peněz, které použiji k založení své produkční firmy. Potřebuji jen najít nejlepší způsob, jak to udělat," pochlubil se odhodláním mladý vítěz loterie.

Související obsah


Na Flamingo landu Alexe nadchla hlavně jeho různorodost. Nejen, že park je domovem více než tisíce exotických zvířat, mají i rekreační vesnici s karavany a sruby. Právě tam může šťastný milionář bavit obyvatele hudbou. A to nejen rockovou, kterou sám miluje. "Vystupovali tu zpěváci i kapely jako třeba Typically Tina, Lady Gaga nebo Blues Brothers. Takže mým snem bylo i po vítězství získat v parku práci," říká nadšeně rockový fanoušek.


Před výhrou měl Alex studentskou půjčku, tu splatil jako první. Po investici do domů, milionář peníze nerozhazuje. Chce s penězi nakládat opatrně. Nejlépe žít tak, jak by žil i bez peněz, jen s tím, že si může jít za svým pracovním snem a nedřít se i po nocích. Ani přítelkyni nemá v plánu vyměnit, bydlí s Lianou Inkpinovou, která stále pracuje v baru. I když má teď doma bohatého partnera, neplánuje pověsit barmanskou práci na hřebík.

špr, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz