řidič

Řidič (18) se na instagramu smál policii, za fotku dostal pokutu!

Řidič (18) se na instagramu smál policii, za fotku dostal pokutu!
Zdroj: Polícia Slovenskej republiky

Pořádně studenou sprchu dostal osmnáctiletý slovenský řidič s ještě teplým řidičákem. V září dostal od policistů pokutu za rychlou jízdu. Bločky se hned pochlubil na instagramu a v příspěvku se mužům zákona ještě vysmíval. Jenže si pěkně naběhl.

Osmnáctiletý mladík nejdřív dostal pokutu 80 eur (dva tisíce korun) za rychlou jízdu. "Pak pokračoval dál a při tom si vyfotil pokutové bločky. Na záběru ovšem byl vidět jeho tachometr a rychlost 90 kilometrů v hodině. Navíc držel v jedné ruce bločky a v druhé mobil," popsali slovenští policisté na facebooku.

A pak se mladý "hrdina" rozhodl, že to policistům pořádně natře - svůj výtvor totiž nasdílel na oficiální instagramový profil slovenských policistů a ještě přidal posměšný popisek včetně stylizovaného vztyčeného prostředníku.

Jenže tím si frajírek naběhl. Z policejního instagramu mu totiž obratem přišla odpověď, že se jeho chováním budou zabývat. A navrch tak dostal další pokutu, i když oproti té původní pouze poloviční.

Související obsah

"A ve svém okrese si získal takovou pověst, že bude pro kolegy i v budoucnu určitě nepřehlédnutelný," doplnili policisté. A zamysleli se nad tím, co vyroste z mladíka, který řidičák sotva získal, ale místo dodržování dopravních předpisů raději veřejně útočí na muže zákona.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz