Jackpot

Lenka vyhrála v loterii obří jackpot, raduje se i manžel a tři děti!

Lenka vyhrála v loterii obří jackpot, raduje se i manžel a tři děti!
Zdroj: Profimedia

Doteď jednačtyřicetiletá Slovenka Lenka pracovala ve Velké Británii jako prodavačka. Teď se ovšem může stát, čím bude chtít. Spolu s manželem Stevem totiž vyhráli v loterii jackpot ve výši 105 milionů liber (přes 3,1 miliardy korun)!

Jackpot, který Steve a Lenka Thomsonovi vyhráli, je devátý nejvyšší v historii losování. Pár ze Selsey v západním Sussexu je díky výhře nyní bohatší než řada celebrit, například herečka Emma Watsonová nebo její kolega Daniel Radcliffe (oba hráli ve filmech o Harrym Potterovi).

Steve a Lenka se potkali před 17 lety, o čtyři roky později se vzali. Mají spolu tři děti - syny ve věku 10 a 15 let a osmiletou dcerku, píše britský Daily Mail.

Už plánují koupi nového domu, kde bude mít každé z dětí vlastní pokoj, což by podle Thomsonových mělo pomoct k "o něco harmoničtějšímu" soužití.

Související obsah

Steve Thomson sází v loterii už dlouho, na velkou ránu čekal čtvrt století. Takhle popsal moment, kdy si uvědomil, že vyhrál: "Začal jsem se hrozně třást. Věděl jsem, že je to velká výhra, ale nevěděl jsem, co dělat. Myslím, že jsem byl jen krůček od infarktu," popsal šťastný multimilionář.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz