útok

Útok kyselinou na Slovensku žena nepřežila! Svědkyně řekla, co viděla

Brutální útok kyselinou v Nových Zámcích, který na jaře otřásl Slovenskem, kriminalisté stále nevyšetřili. Agresor tehdy takto brutálním způsobem zabil 39letou Adrianu přímo na ulici. Televizi Markíza se podařilo najít svědkyni, která nedokáže uvěřit tomu, že pachatel stále běhá na svobodě.

Adriana 12. dubna o půl šesté ráno venčila jako obvykle svého pejska. V tu chvíli k ní přistoupil neznámý útočník a polil jí obličej žíravinou. Po incidentu si ještě stihla sama zavolat pomoc. Poté, co se jí ale kyselina dostala do dýchacích cest, byli lékaři bezmocní.

Reportérovi televize Markíza se podařilo vypátrat ženu, která byla jedna z posledních, kdo nebohou Adrianu viděl. Podle svých slov ale zahlédla také útočníka. Před brutálním napadením se prý skrýval v keři a v levé ruce držel věc, která připomínala plechovku.

"Ani ve snu by mě nenapadlo, že by se mohl muž připravovat na vraždu," popsala svědkyně události. S obětí se proto jen pozdravila a odešla do práce.

Žena údajně znala i osobní život zemřelé Adriany. Nemusela tak dlouho uvažovat nad tím, kdo by za vším mohl být. "Kdo znal pána, se kterým mnoho let žila, tak ví, co je zač. Podle mě je to jednoznačné," řekla s tím, že útočníkem má být její bývalý partner, který žárlil. 

Související obsah

O nepříjemném sporu mezi Adrianou a jejím expřítelem, se kterým i společně podnikala, se mluvilo hned po útoku. Podle informací televize Markíza nedokázal přijmout fakt, že je mezi nimi konec. Muž měl však alibi, v době útoku pobýval na Ukrajině.

Ať už to bylo jakkoli, otázkou zůstává, zda měl informaci, že Adriana se chystala právě v den útoku odcestovat. "Chtěla začít nový život. Našla si nového partnera a byla šťastná," dodala svědkyně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz