Zahraničí

Meghan se mohla vrátit na obrazovky, fanoušci musejí skousnout zklamání

Meghan se mohla vrátit na obrazovky, fanoušci musejí skousnout zklamání
Zdroj: Profimedia

Celý svět napjatě čeká, jak se bude vyvíjet situace s Harrym a Meghan, kteří se odpoutali od královské rodiny a zvolili si nezávislý život. Objevily se zprávy, že se Meghan vrátí na obrazovky v několika epizodách reality show se svou nejlepší kamarádkou. Nadšené fanoušky ale nakonec čekalo zklamání.

V sobotu magazíny po celém světě informovaly, že by se Meghan mohla vrátit na obrazovky se svou nejlepší kamarádkou Jessicou Mulroneyovou v pořadu o svatbách od Netlixu "I do, Redo".

Měla se objevit v několika epizodách, televize CTV, která reality show bude vysílat, však tuto informaci nakonec  vyvrátila. Uvedl to britský deník Daily Mail.

"Vévodkyně ze Sussexu se neobjeví v připravovaném pořadu I do, Redo," uvedla CTV na twitteru. Společnost Netflix ale projevila zájem o natáčení s Harrym a Meghan.

Související obsah

Programový ředitel Netflixu Ted Sarandos na otázku, zda by o tuto spolupráci měl zájem, odpověděl: "Kdo by neměl zájem? Ano, jistě." Královský pár se však nevyjádřil ani k účasti Meghan v reality show, ani k možné spolupráci s Netflixem.

Podle médií a odborníků se ale dá očekávat, že o tyto nabídky budou mít vévoda a vévodkyně ze Sussexu zájem. Odchodem do Kanady totiž přišli o finanční podporu královské rodiny. Odkud budou získávat peníze na svůj nezávislý život, stále zůstává záhadou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz