Domácí

Chystá se velká pocta Karlu Gottovi. Rodina prozradila detaily

Chystá se velká pocta Karlu Gottovi. Rodina prozradila detaily
Zdroj: Profimedia

V prosinci letošního roku rozezní pražskou O2 arénu úspěšné hity Karla Gotta. Na pódiu se sejdou největší hvězdy české i slovenské hudební scény, aby vzdaly hold slavnému zpěvákovi. Ten zemřel loni v říjnu.

V rámci koncertu Pocta Karlu Gottovi zazní jeho nejznámější a nejúspěšnější písně za doprovodu Bandu Pavla Větrovce. Vzpomínková akce se uskuteční 15. prosince od 19 hodin ve víceúčelové hale v Praze. V rámci koncertu bude předán také šek na výzkum v oblasti lymfomu a leukémie.

"Manžel si ještě za svého života uvědomoval, že koncert na jeho památku by pro jeho příznivce měl být uspořádán. Chtěl, aby organizátorem koncertu byla agentura Karel Gott Agency a sdělil svému nejbližšímu týmu i velmi konkrétní představu podoby koncertu. Budeme se snažit jeho přání naplnit,“ říká Ivana Gottová.

Související obsah


Prodej vstupenek začne v sobotu 15. února v deset hodin v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Před pár dny potěšila manželka fenomenálního zpěváka Ivana Gottová jeho fanoušky. Obnovila totiž facebookový profil, který byl od 2. října neaktivní. Bude na něm informovat nejen o tom, co tým Karla Gotta připravuje. Vdova zde poděkovala také za povzbudivé zprávy a dopisy.


"Vážení a milí příznivci mého manžela Karla, denně od vás dostávám povzbudivé dopisy a e-maily, za které vám ze srdce děkuji. Z vašich reakcí jsem vycítila, že byste měli zájem dozvídat se dále o aktivitách spojených s naším milovaným Karlem. Proto jsem se rozhodla obnovit tento jeho profil, kde vám budeme přinášet zajímavosti spojené se jménem Karel Gott a jeho odkazem,“ uvedla Ivana na facebooku.


Během dvou dnů získal příspěvek okolo 36 tisíc reakcí a přes tisíc komentářů. "Děkuji Vám Ivanko za Mistra. Jste moc hodná. Přeji vám a dcerám vše dobré,“ napsala Táňa. "Veliké díky. Vážíme si Vašeho laskavého rozhodnutí,“ dodala Anna.


Karel Gott zemřel na začátku loňského října. Zpěvákovi bylo 80 let. V den jeho pohřbu byl vyhlášen státní smutek. Veřejnost se se zpěvákem rozloučila den předem v Paláci Žofín.
 

Lidé na Karla Gotta nezapomínají. Jeho hrob se proměnil v poutní místo:

Lucie Staničková, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz