Krimi

Milenci znovu před soudem! Muž měl shodit soka do lomu, přežil náhodou

Krajský soud v Brně rozhodl o vazbě pro mileneckou dvojici, která podle obžaloby chtěla zavraždit milionáře. Útočník měl shodit muže do lomu, ten přežil jen díky náhodě - zachytil se výstupku skály.

Záchranu muže z brněnského lomu Hády natočili policisté. František Divoký měl obrovské štěstí, že útok přežil. Na poslední chvíli se zachytil vyčnívajícího kamene a jeho volání o pomoc zaslechli kolemjdoucí. "On mě kopal dolů z té skály," popsal Divoký.

Z plánovaného útoku na milionáře byla obviněna jeho manželka. K nájemné vraždě prý přesvědčila svého milence Josefa Koprivu, který oběť vylákal do opuštěného lomu za město. Sám napadený svoji manželku hájí, je přesvědčen o její nevině a platí jí i advokáta.

Související obsah

Oba obžalovaní byli odsouzeni na 16 let za pokus o vraždu. Vrchní soud ale případ vrátil k novému projednání a doplnění důkazů. Soud rozhodl o tom, že obžalovaní zůstanou i nadále ve vazbě.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz